Напредно пребарување

prodavam kombiniran frizider frinko

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 4000 MKD Цена по договор
Контакт 071 374 965
Додадено 28-09-2017 19:52:09
Креиран од
Гостин

Локација

Карпош, Скопје, Македонија
ul nikola tesla br 18 -1\52

Детали за огласот

ID на огласот: 1105
Прeгледан: 367
Истекува: 28-09-2018 19:52:09

Коментари

Мапа