Напредно пребарување

МЕРМЕРНИ И ГРАНИТНИ ОКАПНИЦА

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 600 MKD
Контакт 078-333079
www.mermerflinston.com
Додадено 06-03-2017 11:34:01
Креиран од
Гостин

Опис

МНОГУ ПОВОЛНО-Изработка на мермерни окапници и ивичњаци за ѕидани огради.Имаме голем асортиман на мермер и гранит.Многу поволна ви е понудата на бел мермер (со мали сиви нијанси низ него).Мермерни бели окапници со  фино оборени ивици добивате за само 600 ден за 1 М должно-во цената ви е вклучена и монтажа.

Јавете се за да ја слушнете и нашата понуда.

За повеќе и нформации може да не посетите на нашата веб страна

www.mermerflinston.mk.

 

ТЕЛ.078-333079

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија
ПРИПОР, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 910
Прeгледан: 695
Истекува: 06-03-2018 11:34:01

Коментари

Мапа