Напредно пребарување

МЕРМЕРНИ КАМЧИЊА ЗА ДВОР

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 5 EUR
Контакт 078333079
www.mermerflinston.com
Додадено 06-03-2017 11:37:14
Креиран од
Гостин

Опис

 

ЕВТИНО

Продажба на мермерни декоративни камчиња

Имаме бели сиви и кафени.Одлични за освежување и декорирање на вашите дворови и градини.

Цената е само 5 Евра за вреќа од 50кг.

Со тааколичина може да покриете површина околу 1м2.

Понудата е до истрошување на залихата.

 

Тел.078333079-ИГОР

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија
припор

Детали за огласот

ID на огласот: 911
Прeгледан: 781
Истекува: 06-03-2018 11:37:14

Коментари

Мапа