Напредно пребарување

УКРАСЕН КАМЕН И МЕРМЕРНА БУЊА

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 20 EUR
Контакт 078333079
WWW.MERMERFLINSTON.COM
Додадено 06-03-2017 11:28:01
Креиран од
Гостин

Опис

Изработуваме многу видови на мермерна буња и природен декоративен камен. Димензиите може да се направат и по ваша желба.Имаме многу видови и бои (жолта ,црвена ,темносива ,светлосива,бела и др).Цената се движи од 1200-1300 ден за 1м2,во зависност од вашата побарувачка.Одлична е за уредување на вашиот ентериер и екстериер.Изработуваме и скали,окапници,шанкови,камини,мермерни маси ,мермер з а базени и др.

Декорирајте го и оплеменете го вашиот простор и внесете дополнителна креативност во вашиот дом.

За повеќе информации може да ја посетите и нашата веб страна  и маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
www.mermerflinston.mk

 

Тел 078333079-ИГОР

Локација

Македонија
Кисела Вода-Скопје

Детали за огласот

ID на огласот: 909
Прeгледан: 800
Истекува: 06-03-2018 11:28:01

Коментари

Мапа