Напредно пребарување

Тркалца за мебел

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 075/365-266
Додадено 22-09-2017 17:53:54
Креиран од
Гостин

Опис

Продавам тркалца за мебел, имам 150 парчиња по цена од 30 денари парче.

Локација

Карпош, Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1099
Прeгледан: 360
Истекува: 22-09-2018 17:53:54

Коментари

Мапа