Напредно пребарување

Детско креветче и количка

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 3500 MKD
Контакт 075/365-266
Додадено 02-10-2017 19:44:27
Креиран од
Гостин

Опис

Продавам комплет детско креветче со нов душек и детска летна количка по цена од 3500 денари (заедно)

Локација

Карпош, Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1107
Прeгледан: 398
Истекува: 02-10-2018 19:44:27

Коментари

Мапа