Напредно пребарување

OGRADNA ZICA (ZILET) - ОГРАДНА ЖИЦА (ЖИЛЕТ)

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 5+DDV EUR
Контакт 078.331.802
Додадено 16-03-2017 09:55:21
Креиран од
Гостин

Опис

Se prodava 400м galvanizirana zica (zilet), precnik 600mm! Cena: 5 evra + DDV 

Локација

Македонија
Skopje, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 923
Прeгледан: 643
Истекува: 16-03-2018 09:55:21

Коментари

Мапа