Напредно пребарување

Буриња за зимница

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 075/365-266
Додадено 25-09-2017 10:59:56
Креиран од
Гостин

Опис

Продавам буриња за зимница

3 големи буриња (100л)-800 ден едно

2 мали буриња (60л)- 500 ден едно

Локација

Карпош, Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1104
Прeгледан: 400
Истекува: 25-09-2018 10:59:56

Коментари

Мапа