Напредно пребарување

Prodavam malku koristena pravosmukalka Aqua Max

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 1600 MKD
Контакт 071399865
Додадено 08-06-2017 13:42:30
Креиран од
Гостин

Опис

Prodavam malku koristena pravosmukalka Aqua Max, jacina 1800 W, ne koristi filtri tuku voda, potenciometar na drshka, so site dodatoci, odlicna za doma ili kancelarija. cena 1600 denari Kontakt 071399865 Aco

Локација

Аеродром, Скопје, Македонија
, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1011
Прeгледан: 283
Истекува: 08-06-2018 13:42:30

Коментари

Мапа