Напредно пребарување

Preinstalacija na desktop, laptop kompjuteri, tableti...

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 300 MKD
Контакт Goce 078299420
Додадено 28-01-2018 11:26:39
Креиран од
Гостин

Опис

Efikasno i bezbedno cistenje od virusi i preinstalacija (windows xp, 7, 8.1, 10, android) na vashite desktop i laptop kompjuteri, 

 

kako i tableti i smartfoni. 

Doagam na povik. 

Info i rabotno vreme: 17-22 casot(pon.-pet.) i postojano za vikend i praznici. 

 

Cena 300 den. Tel: 078299420

 

Локација

Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1287
Прeгледан: 363
Истекува: 28-01-2019 11:26:39

Коментари

Мапа