Напредно пребарување

Nikon D90, објектив Nikkor 18-105mm и 2 филтера

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 350 EUR
Контакт Ванчо Николовски
Додадено 14-03-2017 20:12:52
Креиран од
Гостин

Опис

Продавам Nikon D90, објектив Nikkor 18-105mm, Cokin филтер 67mm и Sigma поларизиран филтер 67mm. Прв сопственик купен од Media Markt во Солун, користен за домашна употреба 5 години. Чувам сметка и гаранција, како и сите кабли и упатство. Дисплејот позади постојано е користен со заштита, нема ниту една гребнатинка апаратот, а и објективот е користен постојано со филтер. Цена 350 еур (фиксно). Сликите се од самиот апарат. 
Цена: 350 ЕУР

Посебни детали

Резолуција Останато

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 922
Прeгледан: 337
Истекува: 14-03-2018 20:12:52

Коментари

Мапа