Напредно пребарување

Машна за кафе

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 075/365-266
Додадено 22-09-2017 18:00:34
Креиран од
Гостин

Опис

Продавам машина за кафе, по цена од 2500 денари.

Локација

Карпош, Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1100
Прeгледан: 310
Истекува: 22-09-2018 18:00:34

Коментари

Мапа