Напредно пребарување

АГРЕГАТ ANTOR / AGREGAT ANTOR

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 1800 EUR
Контакт 078.331.802
Додадено 16-03-2017 10:10:08
Креиран од
Гостин

Опис

Se prodava agregat ANTOR 8,5 kw.

Локација

Карпош, Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 925
Прeгледан: 630
Истекува: 16-03-2018 10:10:08

Коментари

Мапа