Напредно пребарување

ZABA ZA NABIVANJE ZEMJA (ЖАБА ЗА НАБИВАЊЕ ЗЕМЈА)

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 2000 EUR
Контакт 078.331.802
Додадено 16-03-2017 10:01:28
Креиран од
Гостин

Опис

Se prodava zaba za nabivanje zemja, marka BOMAG BT 65/4 

Локација

Карпош, Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 924
Прeгледан: 594
Истекува: 16-03-2018 10:01:28

Коментари

Мапа