Напредно пребарување

Цена по договор
Контакт 075660052
Додадено 09-03-2017 20:02:13
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: ---
Број на Купатила: 1
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Битола, Македонија
bulevar prvi maj, 7000

Детали за огласот

ID на огласот: 915
Прeгледан: 801
Истекува: 09-03-2018 20:02:13

Коментари

Мапа