Напредно пребарување

Izdavam Stan pogoden i kako Deloven Prostor

Се изнајмуваДодади во омилени
Контакт Violeta Misirkova
Додадено 09-04-2018 09:47:00
Креиран од
Гостин

Опис

Izdavam stan 100 m², vo Micurin (ca. 5min od centar).Stanot e vo cetirikatna zgrada, prizemje so poseben vlez,pogoden e za business, firmi, kako deloven prostor, ili za privatni lica, za ziveenje. ima 5 sobi, kujna, sanitarii (wc i tush kabina). blisku e do transporten centar i e opkruzen so kompletna transportna infrastruktura, prodavnici, itn.Име:
Violeta
Град:
Skopje
Телефон:
070843032
Објавен на:
09.04.2018
ЦЕНА: 300 €

Посебни детали

Спрат Приземје
Број на соби: 5
Број на Купатила: 1
Квадратура: 100
Внатрешни Карактеристики: Кујна (Вграден), Туш Кабина, Ламинат
Надворешни Карактеристики: ---
Греење Централно

Локација

Центар, Скопје, Македонија
Micurin, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1352
Прeгледан: 174
Истекува: 09-04-2019 09:47:00

Коментари

Мапа