Напредно пребарување

Se iznajmuva stan vo naselba Kozle

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 076460024
Додадено 02-08-2018 14:11:27
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат Приземје
Број на соби: 2
Број на Купатила: 1
Квадратура: 40 m2
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење Струја

Локација

Скопје, Македонија
Pijanec Br:10, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1481
Прeгледан: 358
Истекува: 02-08-2019 14:11:27

Коментари

Мапа