Напредно пребарување

СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 071331024 Стефан
Додадено 28-08-2018 14:20:53
Креиран од
Гостин

Опис

Се продава куќа 80m2,
со дворно место 980m2 во Скопско Поле, Гази Баба.
На два спрата со 4 соби.
Има пат, има струја, има вода.
Цена по договор.
Телефон за контакт: 071331024 Стефан

Посебни детали

Спрат 2
Број на соби: 4
Број на Купатила: 1
Квадратура: 80
Внатрешни Карактеристики: Дрвени Прозорци, Балкон, Ролетни, Тераса
Надворешни Карактеристики: Паркинг
Греење Нема

Локација

Гази Баба, Скопје, Македонија
Скопско Поле, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1493
Прeгледан: 347
Истекува: 28-08-2019 14:20:53

Коментари

Мапа