Напредно пребарување

ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ЦЕНТАР

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 078 290 798
Додадено 09-01-2018 15:57:03
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Тип на земјиште ---
Квадратура: ---

Локација

Центар, Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1260
Прeгледан: 229
Истекува: 09-01-2019 15:57:03

Коментари

Мапа