Напредно пребарување

mesto

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 076694393
Додадено 23-09-2018 21:57:44
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Тип на земјиште Земјоделско
Квадратура: 2500m2

Локација

Битола, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1500
Прeгледан: 85
Истекува: 23-09-2019 21:57:44

Коментари

Мапа