Напредно пребарување

Plac vo Sopiste

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 20.000 EUR
Контакт 071252188 Sonja
Додадено 11-06-2017 12:56:20
Креиран од
Гостин

Опис

 Se prodava plac vo Sopiste. Placot se naogja odma posle lulaskite levo kaj fabrikata za kontakt na brojot 071252188 - Sonja

Посебни детали

Тип на земјиште Градежно
Квадратура: 700

Локација

Сопиште, Скопје, Македонија
Sava Kovacevic

Детали за огласот

ID на огласот: 1018
Прeгледан: 366
Истекува: 11-06-2018 12:56:20

Коментари

Мапа