Напредно пребарување

Prodavam plac

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 078630137
Додадено 14-09-2017 16:48:03
Креиран од
Гостин

Опис

Prodavam plac so kukja vo naselba Vlae po ekstra namalena cena od negovata vrednost so povrsina od 439m2 so dozvola za gradba i plateni komunalii.Placot e povolen za izgradba na kukja.Kontakt 078630137.

Посебни детали

Тип на земјиште Градежно
Квадратура: 439

Локација

Карпош, Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1091
Прeгледан: 299
Истекува: 14-09-2018 16:48:03

Коментари

Мапа