Напредно пребарување

Ptodavam stan vo Hipodrom

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 50.000 EUR
Контакт Beti 078343380
Додадено 24-01-2018 00:10:07
Креиран од
Гостин

Опис

Kujna so trpezarija, dnevna soba, spalna, kupatilo i terasa. Funkcionalni sobi od edno pretsobje. Novi pvc prozorci. Ognootporna vlezna vrata. Podrum i parking. 

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: ---
Број на Купатила: ---
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Македонија
Hipodrom

Детали за огласот

ID на огласот: 1281
Прeгледан: 240
Истекува: 24-01-2019 00:10:07

Коментари

Мапа