Напредно пребарување

Se prodava

Се ПродаваДодади во омилени
Контакт 078630137
Додадено 26-03-2018 15:49:21
Креиран од
Гостин

Опис

Se prodava plac so kukja vo naselba Vlae po pristojna cena moze i da se gradi na nego.Za povekje informacii na tel.078630137.

 

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: ---
Број на Купатила: ---
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Македонија
Naselba Vlae

Детали за огласот

ID на огласот: 1346
Прeгледан: 193
Истекува: 26-03-2019 15:49:21

Коментари

Мапа