Напредно пребарување

Охрид- издавам студија во центарот на градот

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 400 MKD
Контакт e-mail:goki-o[email protected]
mob:070536119
Додадено 18-06-2018 09:58:52
Креиран од

Опис

Издавам двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет и тераса.Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во центарот на градот,5 минути пешки до плоштадот,10 минути пешки до плажи “Kadmo” и “Kuba Libre” Цена многу поволна, 400 денари по особа!

За информации и резервации контактирајте со нас на:

e-mail:Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

mob:070536119

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: 3
Број на Купатила: 3
Квадратура: 65
Внатрешни Карактеристики: Кујна (Вграден)
Надворешни Карактеристики: ---
Греење Струја

Локација

Македонија
Centar, Ohrid, 6000

Детали за огласот

ID на огласот: 1458
Прeгледан: 303
Истекува: 18-06-2019 09:58:52

Коментари

Мапа