Напредно пребарување

Stan sproti City Mall

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 076/570-571; 078/823-292
Додадено 05-01-2018 18:41:05
Креиран од

Опис

Се продава стан на 9/10 кат спроти Сити мол. Делумно реновиран, со два балкона,два лифта,голем паркинг... Одлична инфра структура...

Посебни детали

Спрат 9
Број на соби: 3
Број на Купатила: 1
Квадратура: 72
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Балкон
Надворешни Карактеристики: Лифт, Погодни за лицата со хендикеп, Безбедност, Топлинска изолација, Паркинг
Греење Централно

Локација

Карпош, Скопје, Македонија
Volgogradska 3, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1252
Прeгледан: 371
Истекува: 05-01-2019 18:41:05

Коментари

Мапа