Напредно пребарување

еднособен стан во строг центар

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 14.000 MKD
Контакт 070 632 760
Додадено 07-03-2017 10:32:01
Креиран од
Гостин

Опис

Издавам еднособен стан во центарот на Скопје. Станот е наместен со сите потребни елементи. Има парно и клима и сопствен паркинг.

Посебни детали

Спрат 8
Број на соби: 2
Број на Купатила: 1
Квадратура: 36
Внатрешни Карактеристики: Дрвени Прозорци, Бела техника, Балкон, Машина за Перење, Туш Кабина, Шпорет, Клима, Мебел, Ролетни, Паркет, Тераса, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Лифт, Погодни за лицата со хендикеп, Безбедност, Кабелска ТВ - Сателит, Паркинг, Звучна Изолација
Греење Централно

Локација

Центар, Скопје, Македонија
Бул.Св. Климент Охридски 25, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 914
Прeгледан: 705
Истекува: 07-03-2018 10:32:01

Коментари

Мапа