Напредно пребарување

Издавам кат од куќа

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 1 EUR Цена по договор
Контакт 071380009
Додадено 15-09-2017 11:01:23
Креиран од
Гостин

Опис

Се издава кат од куќа во Дебар-маало, наместен

Посебни детали

Спрат Приземје
Број на соби: 2
Број на Купатила: 1
Квадратура: 55
Внатрешни Карактеристики: Дрвени Прозорци, Машина за Перење, Шпорет
Надворешни Карактеристики: ---
Греење Струја

Локација

Центар, Скопје, Македонија
црвена вода , 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1092
Прeгледан: 294
Истекува: 15-09-2018 11:01:23

Коментари

Мапа