Напредно пребарување

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTENA GARSONJERA VO AVTOKOMANDA

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 150 EUR
Контакт DANICA 070464710
Додадено 12-06-2017 12:06:51
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат 2
Број на соби: 1
Број на Купатила: 1
Квадратура: 25
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Кујна (Вграден), Вградени рерни, Бела техника, Машина за Перење, Туш Кабина, Шпорет, Мебел, Ролетни, Паркет, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Градинка, Паркинг
Греење Централно

Локација

Автокоманда, Скопје, Македонија
ul. TASKO KARADZA

Детали за огласот

ID на огласот: 1020
Прeгледан: 283
Истекува: 12-06-2018 12:06:51

Коментари

Мапа