Напредно пребарување

издавам наместен стан

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 200 EUR
Контакт Николина 070365252
Додадено 04-11-2018 17:34:09
Креиран од
Гостин

Опис

Се издава наместен стан од 46,7 м2 во Кисела Вода, на Рампа позади лесковачка скара Вили. Месечна кирија изнесува 200 евра. Телефон за контакт 070365252.

Посебни детали

Спрат 5
Број на соби: 2
Број на Купатила: 1
Квадратура: 46,7
Внатрешни Карактеристики: Кујна (Вграден), Вградени рерни, Бела техника, Балкон, Машина за Перење, Шпорет, Мебел, Ролетни, Паркет, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Лифт, Топлинска изолација
Греење Струја

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија
Емил Зола бр.6, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1523
Прeгледан: 472
Истекува: 04-11-2019 17:34:09

Коментари

Мапа