Напредно пребарување

se izdava 078221503

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 200 EUR Цена по договор
Контакт kosta 078221503
Додадено 05-03-2017 09:17:32
Креиран од
Гостин

Опис

nad SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NAD DRZAVNA BOLNICA(CRNICE)VO ZGRADA NA 1 KAT.STANOT E KOMPLETNO OPREMEN SOPSTVENO PARNO.ILI KLIMA INVERTER.SO PLATENI SMETKI ZA VODA KABLOVSKA.I NEOGRANICEN INTERNET.STANOT E NA MIRNO I TIVKO MESTO NA 10 MIN.OD CENTAR.KONTAKT KOSTA 078221503 bolnica komplet opremen

Посебни детали

Спрат 1
Број на соби: 2
Број на Купатила: 1
Квадратура: 60
Внатрешни Карактеристики: АDSL, ПВЦ Прозорци, Аларм, Кујна (Вграден), Бела техника, Машина за Перење, Туш Кабина, Фибер Интернет, Шпорет, облекувална, Видео Интерком систем, Мебел, Ролетни, Wi-Fi, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Безбедност
Греење Струја

Локација

Центар, Скопје, Македонија
crnice7, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 906
Прeгледан: 661
Истекува: 05-03-2018 09:17:32

Коментари

Мапа