Напредно пребарување

se izdava stan vo aerodrom

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 1 MKD Цена по договор
Контакт 078235294
Додадено 28-03-2018 11:00:49
Креиран од
Гостин

Опис

se izdava renoviran I namesten stan vo aerodrom  70  kvadrati dve spalni sobi dnevna plus kujna I trpezarija I dve terasi 07235294

Посебни детали

Спрат 5
Број на соби: 4
Број на Купатила: 3
Квадратура: 70
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Кујна (Вграден), Бела техника, Балкон
Надворешни Карактеристики: Лифт
Греење Струја

Локација

Аеродром, Скопје, Македонија
Aerodrom Do Luk Oil Benziskata Blizu Fon

Детали за огласот

ID на огласот: 1347
Прeгледан: 197
Истекува: 28-03-2019 11:00:49

Коментари

Мапа