Напредно пребарување

Se izdava stan vo aerodrom

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 210 EUR
Контакт 078235294. Angel
Додадено 06-06-2019 15:29:56
Креиран од
Гостин

Опис

Se izdava namesten i renoviran stan vo aerodrom 70 kvadrati tri sobi dnevna dve spalni kujna i trpezarija sekoja soba e zasebna ima i dve terasi na 5 kat ima lift i besplaten  parking blizu fon e kaj benziskata na luk oil

Посебни детали

Спрат 5
Број на соби: 3
Број на Купатила: 1
Квадратура: 70
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Кујна (Вграден), Бела техника, Балкон, Машина за Перење, Фибер Интернет, Шпорет
Надворешни Карактеристики: Лифт
Греење Струја

Локација

Скопје, Македонија
Aerodrom kaj benziskata luk oil

Детали за огласот

ID на огласот: 1583
Прeгледан: 253
Истекува: 05-06-2020 15:29:56

Коментари

Мапа