Напредно пребарување

SE PRODAVA ATRAKTIVEN STAN VO OHRID

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 075 - 352/795 - Lidija
Додадено 21-09-2017 11:32:36
Креиран од
Гостин

Опис

Kompletno namesten so klima ured, so vnatresen enterier i pogled kon ezero.

Посебни детали

Спрат 6
Број на соби: 4
Број на Купатила: 1
Квадратура: 50M2
Внатрешни Карактеристики: АDSL, Кујна (Вграден), Кујна (Ламинати), Вградени рерни, Бела техника, Балкон, Машина за Перење, Туш Кабина, Фибер Интернет, Шпорет, Клима, Ламинат, Мебел, Ролетни, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Лифт, Погодни за лицата со хендикеп, Безбедност, Кабелска ТВ - Сателит, Паркинг, Звучна Изолација
Греење Струја

Локација

Охрид, Македонија
Bul. Turisticka

Детали за огласот

ID на огласот: 1097
Прeгледан: 260
Истекува: 21-09-2018 11:32:36

Коментари

Мапа