Напредно пребарување

СЕ ПРОДАВА НОВ И НЕКОРИСТЕН СТАН

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 85000 EUR
Контакт 070-206-125
Додадено 14-06-2017 07:00:55
Креиран од
Гостин

Опис

Се продава НОВ СТАН во Аеродром, наспроти Американ Колеџ. Зградата е нова градба, вселена. Вкупната квадратура на станот е 93,00 м2, со комотна дневна соба со надоврзана кујна, тераса, а во посебен дел три спални соби и бања.Позициониран е на кат 7, има лифт во зградата.Светол стан, со градско парно. Цената на станот е со паркинг место под самата зграда. Цена: 85.000,00 евра Информации 070-206-125

Посебни детали

Спрат 7
Број на соби: 4
Број на Купатила: 2
Квадратура: 93
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Ролетни, Паркет, Тераса, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Лифт, Гаража
Греење Централно

Локација

Аеродром, Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1021
Прeгледан: 354
Истекува: 14-06-2018 07:00:55

Коментари

Мапа