Напредно пребарување

SE PRODAVA STAN VO OHRID ITNO

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 075/ 352 - 795 - Lidija
Додадено 07-01-2018 16:16:07
Креиран од
Гостин

Опис

Stanot e vo odlicna sostojba, so prekrasen pogled kon ezero i odlicna panorama. Vednas vseliv, so cista dokumentacija. 

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: 3
Број на Купатила: ---
Квадратура: 50
Внатрешни Карактеристики: АDSL, Кујна (Вграден), Бела техника, Балкон, Машина за Перење, Машина за садови, Фибер Интернет, Шпорет, облекувална, Интерком систем, Клима, Ламинат, Мебел, Ролетни, Тераса, Wi-Fi, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Лифт, Погодни за лицата со хендикеп, Безбедност, Топлинска изолација, Кабелска ТВ - Сателит, Градинка, Паркинг, Забавни Паркови, Звучна Изолација
Греење ---

Локација

Охрид, Македонија
bul. Turisticka

Детали за огласот

ID на огласот: 1257
Прeгледан: 374
Истекува: 07-01-2019 16:16:07

Коментари

Мапа