Напредно пребарување

Stan sproti City Mall

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 60000 EUR
Контакт Goran
Додадено 04-01-2018 00:04:10
Креиран од
Гостин

Опис

Се продава стан на 9/10 кат спроти Сити мол. Делумно реновиран, со два балкона,два лифта,голем паркинг... Одлична инфра структура...

Посебни детали

Спрат 9
Број на соби: 3
Број на Купатила: 1
Квадратура: 72
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Ролетни, Паркет, Тераса
Надворешни Карактеристики: Лифт, Погодни за лицата со хендикеп, Топлинска изолација, Кабелска ТВ - Сателит, Градинка, Паркинг, Забавни Паркови
Греење Централно

Локација

Карпош, Скопје, Македонија
Volgogradska 3, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1244
Прeгледан: 276
Истекува: 04-01-2019 00:04:10

Коментари

Мапа