Напредно пребарување

Stan sproti City Mall

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 60000 EUR
Контакт 076/570-571
Додадено 05-01-2018 18:37:49
Креиран од

Опис

Се продава стан на 9/10 кат спроти Сити мол. Делумно реновиран, со два балкона,два лифта,голем паркинг... Одлична инфра структура...

Посебни детали

Спрат 9
Број на соби: 3
Број на Купатила: 1
Квадратура: 72
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Балкон, Ролетни, Паркет, Тераса, Wi-Fi
Надворешни Карактеристики: Лифт, Градинка, Паркинг
Греење Централно

Локација

Карпош, Скопје, Македонија
Volgogradska 3, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1249
Прeгледан: 245
Истекува: 05-01-2019 18:37:49

Коментари

Мапа