Напредно пребарување

Prodavam kukja vo Katlanovo

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 070248007
Додадено 10-10-2017 07:13:49
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат 2
Број на соби: ---
Број на Купатила: 1
Квадратура: 150
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење Друго

Локација

Петровец, Скопје, Македонија
Katlanovo

Детали за огласот

ID на огласот: 1109
Прeгледан: 340
Истекува: 10-10-2018 07:13:49

Коментари

Мапа