Напредно пребарување

ГОЛЕМ Годишен Панаѓур Аминдео

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт Аминдео
Додадено 30-09-2018 21:31:11
Креиран од
Гостин

Опис

Општина Аминдео, Р. Грција ве поканува да го посетите Големиот годишен панаѓур во Аминдео од 4-ти до 8-ми октомври 2018 година.

Локација

Битола, Македонија
Аминдео, Р. Грција, 7000

Детали за огласот

ID на огласот: 1508
Прeгледан: 163
Истекува: 30-09-2019 21:31:11

Коментари

Мапа