Напредно пребарување

Opel Vectra

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 1700 EUR
Контакт 078278574
Додадено 05-03-2017 20:27:59
Креиран од
Гостин

Опис

Poseduva: 4 novi gumi, zelen karton i registracija do decembar 2017. Ima klima. Prvite dve stakla se elektronski. Kolata e top, vredi da se vidi.

Посебни детали

Стил на каросерија: Останато
Кубикажа: 1801-2000
Боја: Црвена
Сила на Мотор 101 - 125 HP
Година: 2000
KM: 200000
Менувач: Рачен
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска

Локација

Дебар, Македонија
Debar

Детали за огласот

ID на огласот: 907
Прeгледан: 677
Истекува: 05-03-2018 20:27:59

Коментари

Мапа