Напредно пребарување

PRODAVAM BMW X5

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 24500 EUR
Контакт DARKO 070392039
Додадено 12-06-2017 11:51:22
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Стил на каросерија: Теренско 4х4
Кубикажа: 2501-3000
Боја: Црна
Сила на Мотор 226 - 250 HP
Година: 2007
KM: 200000
Менувач: Автоматски
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска

Локација

Центар, Скопје, Македонија
CENTAR SKOPJE

Детали за огласот

ID на огласот: 1019
Прeгледан: 289
Истекува: 12-06-2018 11:51:22

Коментари

Мапа