Напредно пребарување

PRODAVAM BMW X5

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 23000 EUR
Контакт DARKO 070392039
Додадено 15-09-2017 15:19:12
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Стил на каросерија: Теренско 4х4
Кубикажа: 2501-3000
Боја: Црна
Сила на Мотор 276 - 300 HP
Година: 2007
KM: 200000
Менувач: Автоматски
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска

Локација

Скопје, Македонија
CENTAR

Детали за огласот

ID на огласот: 1094
Прeгледан: 291
Истекува: 15-09-2018 15:19:12

Коментари

Мапа