Напредно пребарување

PRODAVAM BMW X5

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 20500 EUR
Контакт DARKO 070392039
Додадено 11-11-2017 15:14:22
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Стил на каросерија: Теренско 4х4
Кубикажа: 3001-3500
Боја: Црна
Сила на Мотор 251 - 275 HP
Година: 2007
KM: 200000
Менувач: Автоматски
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска

Локација

Центар, Скопје, Македонија
CENTAR

Детали за огласот

ID на огласот: 1163
Прeгледан: 304
Истекува: 11-11-2018 15:14:22

Коментари

Мапа