Напредно пребарување

AKUMULATORI

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 1 MKD Цена по договор
Контакт 076480808
Додадено 13-11-2017 22:17:23
Креиран од
Гостин

Опис

Авто Шоп за акомулатори. Се на едно место од познати светски брендови. - Еко попуст, замена стар за нов со откуп на старриот акомулатор. - Бесплатна проверка на возилото и монтажа на акомулаторот на лице место. - Правиме достава на акомулатори со вклучена монтажа - Гратис проверка на антифриз Сите поволности ги добивате во АВТО ДЕЛОВИ ПОПЕ. Се наоѓаме на Ул. Бутелска Бр. 38 карши црквата Св. Јован населба: Бутел 1 контакт тел: 076/480-808

Локација

Македонија
Butelska br:38, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1170
Прeгледан: 324
Истекува: 13-11-2018 22:17:23

Коментари

Мапа