Напредно пребарување

Kamionski ladilnik IVECO STRALIS

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 250 EUR
Контакт Vane
075460130
Додадено 04-02-2018 16:44:59
Креиран од
Гостин

Опис

Se prodava kamionski ladilnik od IVECO STRALIS.

Cena...250evra...

Локација

Струмица, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1290
Прeгледан: 337
Истекува: 04-02-2019 16:44:59

Коментари

Мапа