Напредно пребарување

Цена по договор
Контакт Robert 070/616-416
Додадено 10-01-2018 19:29:24
Креиран од

Опис

Фирма *Екстра Клининг Сервис* - Скопје има потреба од работници за чистење стакла и одржување на хигиена.Инфо на 070/616-417 или на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите....

Локација

Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1261
Прeгледан: 268
Истекува: 10-01-2019 19:29:24

Коментари

Мапа